ŞU AN AKTİF EĞİTİMLERİMDEN 2 FARKLI BİÇİMDE FAYDALANABİLİRSİN

DİLEDİĞİN YERDEN TÜM EĞİTİMLERİME ONLINE KATIL 

Psikoloji ve Kişisel Gelişime ilgi duyuyorsan kendini sürekli geliştirmenin farkında olan bir kişisin demektir. Bunun bir yolculuk olduğunu bilenler yolculuktan keyif alırlar.  Öyleyse bu kategori tam sana göre. 

Dilersen “Erkan ÇİFTE ile Psikolojik Güçlenme Eğitimleri Digital Platformu” ma üye olarak sadece senin erişebileceğin biribirinden etkili kişisel gelişim eğitimlerimi video veya poadcast formatında dilediğin kişilerle birlikte,  dilediğin zaman, dilediğin yerden, dilediğin kadar izleyebilir ya da dinleyebilirsin.

Aboneliğini başlattığın andan itibaren tarafına iletilecek şifre ile giriş yapacağın digital platformumda tamamı bana ait olan ve her ay ortalama iki kez güncellenecek 1.500 TL değerinde 12 ila 24  adet arası psikoloji ve kişisel gelişim eğitim setlerine aşağıda bulunan çok uygun fiyatla erişim hakkı kazanacaksın.

Aboneliğini dilediğin zaman sonlandırabilirsin herhangi bir taahhüt veya ceza şartı bulunmamaktadır.

Aboneliğini 6 ay süre ile devam ettirmiş tüm üyelerimiz benimle ücretsiz bir terapi veya koçluk seans yapma hakkına sahip olacaktır.

Uzm. Klinik Psikolog Erkan ÇİFTE 

 

Erkan ÇİFTE ile Psikolojik Güçlenme Eğitimleri

(*****) 5 Yıldız   
1.842 ÜYE

ABONELİK

24,90 TL / Ay

 

SINIF EĞİTİMLERİ

Bu dönemde aktif olarak tasarlayıp verdiğim sınıf ortamında gruplarla veya birebir  alacağınız tüm eğitimlere (ihtiyacınıza göre) aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerimin tamamı psikolojik tekniklerle kendi tasarımım olup alışıla gelmiş slayt projeksiyon masa sandalye düzeninden uzak tüm katılımcıların aktif katılım göstermek zorunda kaldığı ve eğlenerek öğrendiği bir konseptte sunulmaktadır. Aşağıdaki maddeler eğitimlerimin tamamında standart olarak aktarılmaktadır.

  • Mesleki Bilgi
  • İçeriğin Yetkinlik ile Bağı
  • Farkındalık Uygulamaları
  • Psikoloji Egzersizleri
  • Uygulamalar 

Her türlü sorunuz için iletişim bilgilerinden bana veya ekibime dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Uzm. Klinik Psikolog Erkan ÇİFTE

erkan.cifte@ikussu.com

Psikolojine ne iyi gelirse onu yap!